BEZPŁATNE SZKOLENIE PRZEZ INTERNET:

Umiesz Liczyć, Licz Na Siebie
Jak Samodzielnie Zadbać o Emeryturę

Wiedzę otrzymasz w 100% bezpłatnie, więc jak widzisz warto wziąć udział 🙂

DATA SPOTKANIA:

21.05.2020 o godzinie: 17:00

Prowadzący spotkanie:

ewa żmijan

EWA ŻMIJAN
Prezes Fundacji Przedsiębiorcy

OTO CZEGO SIĘ DOWIESZ
  • Co to znaczy OFE, PPK, IKZE i IKE
  • IKE i IKZE – prywatne oszczędzanie na emeryturę z ulgą podatkową
  • IKE czy IKZE. Co wybrać
  • Jak zacząć odkładać na swoją przyszłość?
O PROWADZĄCYCH
Ewa Żmijan – Kobieta z Misją

Założycielka i Prezes Zarządu Biura rachunkowego Infinite Business Sp. z o.o. W ofercie prowadzonej Firmy posiada kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe i kadrowe, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom Klientów.

Pomysłodawca i prowadząca autorskie szkolenia SpółkoMania – spółka z o.o. w praktyce oraz Własna firma – działalność gospodarcza w praktyce, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci.

GOŚĆ SPECJALNY:

Łukasz Mendocha

Niezależny Doradca Finansowy

Oprócz inwestycji w akcje inwestuje również w fundusze inwestycyjne, na rynku forex, w kontrakty terminowe oraz na rynku opcyjnym. Pozytywne wyniki jego inwestycji skłoniły go do zajęcia się zawodowo doradztwem finansowym i tym sposobem od maja 2007 aktywnie pracuje na rynku finansowym. Obecnie obsługuje 250 klientów z aktywami na poziomie około 50 mln złotych. Praca na rynku finansowym wymaga ciągłego rozwoju, dlatego wciąż podnosi własne kwalifikacje.

Jest to w 100% darmowe, więc w każdej chwili możesz się wycofać.

Fundacja Przedsiębiorcy (C) Wszelkie prawa zastrzeżone.