BEZPŁATNE SZKOLENIE PRZEZ INTERNET:

Jak Wykorzystać Moc Facebooka w Biznesie Lokalnym

[sibwp_form id=2]

Wiedzę otrzymasz w 100% bezpłatnie, więc jak widzisz warto wziąć udział 🙂

DATA SPOTKANIA:

09.06.2020 o godzinie: 17:00

Prowadząca spotkanie:

ewa żmijan

EWA ŻMIJAN
Prezes Fundacji Przedsiębiorcy

OTO CZEGO SIĘ DOWIESZ
  • Dlaczego warto reklamować się lokalnie na Facebooku?
  • Jaką formę reklamy stosować, by przykuć uwagę?
  • Co pisać, by użytkownik rozważył naszą propozycję?
  • Czym jest reklama generująca nowe kontakty?
  • Jak zautomatyzować tzw. followup?
O PROWADZĄCYCH
Ewa Żmijan – Kobieta z Misją

Założycielka i Prezes Zarządu Biura rachunkowego Infinite Business Sp. z o.o. W ofercie prowadzonej Firmy posiada kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe i kadrowe, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom Klientów.

Pomysłodawca i prowadząca autorskie szkolenia SpółkoMania – spółka z o.o. w praktyce oraz Własna firma – działalność gospodarcza w praktyce, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci.

GOŚĆ SPECJALNY:

Wojciech Szamocki

Specjalistka ds. marketingu internetowego

Uzależniony od ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i na dodatek sprawia mu to ogromną radość. Wykonując techniczne zadania z uporem maniaka dba o jakość szczegółów. W zakresie swojej firmy prowadzi konsultacje marketingowe, tworzenie procesów sprzedażowych i zarządza kampaniami reklamowymi na facebooku. Prywatnie uwielbia kontakt z przyrodą, pływa w medytacjach, gry planszowe to dla niego świetna zabawa, a lodowate prysznice dają mu siłę ducha do działania.

Jest to w 100% darmowe, więc w każdej chwili możesz się wycofać.

Fundacja Przedsiębiorcy (C) Wszelkie prawa zastrzeżone.